PLEN
Kliknij aby przewinąć

Kim jesteśmy?

Scientific Solutions Systems jest grupą doświadczonych osób, których zadaniem jest dostarczanie rozwiązań problemów i zagadnień z dziedziny szeroko pojętego IT oraz DTP.

W przeciwieństwie do wielu Firm na rynku IT poszukujemy takich rozwiązań, które są technologicznie zaawansowane, nieszablonowe, ale jednocześnie zachowują prostotę i przejrzystość – nawet w przypadku bardzo zaawansowanych projektów i kampanii. Mottem naszych działań jest parafraza słów przypisywanych A. Einsteinowi:

 

Wszystko powinno się robić tak prosto,
jak tylko to jest możliwe - ale nie prościej

Nasze doświadczenie budowaliśmy przez ok. 15 lat – członkowie zespołu to profesjonaliści – którzy sami sobie narzucają standardy jakości zarówno w zakresie oferowanych rozwiązań jak i kontaktu z Klientem niespotykane w typowych, podręcznikowych formach prowadzenia biznesu.

Ze standardów jakości oraz procedur wyniesionych ze współpracy z innymi firmami zarówno z sektora „dużego” biznesu, firm sektora bankowego, publicznego oraz jednostek naukowo-badawczych stworzyliśmy konglomerat najlepszych wartości zarządzania i wymiany informacji w firmie oraz kontaktów z Partnerami Handlowymi.

Nieustannie podnoszona jakość, poszerzanie wiedzy, zdobywane doświadczenie, pasja i chęć sprostania najtrudniejszym wymaganiom oraz świadome podejmowanie nawet najtrudniejszych wyzwań to cechy, którymi się kierujemy.

 

DO GÓRY